۲۱ اسفند ۱۳۹۷
1021 بازدید

کلیپی جالب از بزرگترین حیوانات جهان حیرت انگیزه

مستند حیوانات امروز راجع به کلیپی جالب از بزرگترین حیوانات جهان که واقعا حیرت انگیزه
به عنوان نمونه آناکوندای سبز نوعی مار غول آسا است که در رودخانه‌ها و باتلاق‌های جنگل آمازون زندگی می‌کند، آناکوندا به معنای شناگر ماهر است! این مار سمی نیست ولی با حلقه زدن به دور شکار، قربانی خود را از پا درمی‌آورد. بعد از مرگ شکار مار از طرف سر حیوان شروع به بلعیدن می‌کند تمام مارهای دنیا می‌توانند آرواره‌های خود را از هم باز کنند و این ویژگی آناکوندا را قادر می‌سازد تا شکارهایی بزرگتر از خود را به کمک پوست اراستیکی خود که به اندازه کافی کش می‌آید را به راحتی ببلعد. از شکارهای آناکوندا می‌توان به کاپی بارا، جگوار، کایمن (نوعی کروکودیل) یا حتی انسان اشاره کرد.
طول این مار به بیشتر از ۹ متر و وزن آن به ۲۵۰ کیلوگرم می‌رسد.
اما به ادعای بومی های جنگل های آمازون،مارهایی بسیار بزرگ تری هم در این جنگل بزرگ زندگی میکنند،تعداد زیادی از مردم آمریکای جنوبی گزارش داده اند که آناکونداهای ۳۰ متری و حتی ۵۰ متری را با چشمای خود دیده اند. اما صحت این گزارش ها تا به امروز تایید نشده است و سند محکمی در مورد وجود این آناکونداها با این ابعاد افسانه ای در دست نیست.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر