۲۵ مهر ۱۳۹۷
3378 بازدید

نامزدهای رئال مادریدی در لیست ۳۰ تایی توپ طلای ۲۰۱۸

در کلیپ پخش بازی فوتبال امروز نامزدهای رئال مادریدی در لیست ۳۰ تایی توپ طلای ۲۰۱۸ رو مشاهده خواهید کرد.
جالبه بدانید که توپ طلا از سال ۱۹۵۶ ارائه شد و برای اولین بار به سر استلنی متیوز، اسطوره انگلیس اهدا شد. این عنوان در ابتدا به بهترین بازیکن اروپایی سال اهدا می شد و افتخار بزرگی برای برنده اش بود. با این حال، در طی سال ها فرانس فوتبال تصمیم گرفت مثل جایزه بهترین بازیکن سال فیفا، این عنوان را به بهترین بازیکن سال جهان اهدا کند.
از سال ۲۰۰۵ به بعد، برندگان انتخاب شده از سوی فیفا و فرانس فوتبال یکی بودند و در سال ۲۰۰۷، فرانس فوتبال تصمیم گرفت به جای استفاده از رای خبرنگاران، از کاپیتان ها و مربیان ملی برای رای گیری استفاده کند. پس از ۵ سال که هر دو عنوان به یک بازیکن اهدا شد، فیفا و فرانس فوتبال تصمیم گرفتند با یکدیگر همکاری داشته و یک جایزه واحد به بهترین بازیکن سال جهان اهدا کنند.

ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر