۲۷ بهمن ۱۳۹۷
2171 بازدید

مستند حیوانات از نوعی روباه خاص و زیبا با کیفیت ۴K

مستند حیوانات از نوعی روباه خاص و زیبا با کیفیت ۴K
جالبه بدونید که
روباه جانوری از تیرهٔ سگ سانان است. روباه تقریباً در همه جای جهان زندگی می ‌کند. روباه در نواحی قطبی در جلگه ‌های بی ‌درخت شمال و دور نیز به سر می‌ برد. در سراسر دنیا روباه‌ ها به رنگ ‌های مختلف دیده می ‌شوند. در بیابان ‌های آفریقا و در خاورمیانه در کویرها و در دشت ‌های خشک نیز روباه زندگی می‌ کند. روباه ‌های سرخ در اروپا، آفریقا، و در آسیا و آمریکای شمالی به سر می ‌برند. البته همهٔ روباهان سرخ، واقعاً سرخ‌ رنگ نیستند.
روباه حیوان همه چیز خواری است و بیش ‌تر جوندگان، پرندگان و حشرات را شکار می‌کند. در مواقعی که غذا کم باشد به لاشه خواری هم روی می ‌آورند. همچنین می ‌توانند از میوه‌ های گوشتی و دانه ‌ها تغذیه کنند. ریشه گیاهان نیز یکی دیگر از غذاهای روباه است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر