۴ بهمن ۱۳۹۷
2430 بازدید

سومین بسته ‌ی الحاقی بازی Shadow of the Tomb Raider هم منتشر شد

بسته ‌ی الحاقی The Nightmare در هر دو قسمت تک‌نفره و چندنفره‌ی بازی قابل تجربه است. در همین حین، به بخش شخصی‌سازی بازی نیز لباسی جدید اضافه خواهد شد که با پوشیده شدن قسمت‌های مهم بدن، از آسیب دیدن او از طریق سلاح‌های سرد جلوگیری می‌کند. از دیگر پوشش‌هایی که از طریق این بسته‌ ی الحاقی منحصر به فرد به بازی Shadow of the Tomb Raider اضافه می‌شود می‌توان به لباس White Breath اشاره کرد. بازی‌بازان با مجهز کردن شخصیت بازی خود به این لباس، قادر خواهند بود تا با انتشار گازهای خاصی از طریق پوشش خود، دشمنان را گیج کرده و آن‌ها را مجبور به مبارزه با یکدیگر کنند.
استودیوی توسعه ‌دهنده‌ ی ایدوس مونترال، تصاویر و عکس‌هایی از بسته‌ ی الحاقی The Nightmare منتشر کرده که نگاهی کلی به قسمت‌های مختلف بازی را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می ‌دهد. برای مشاهده و دریافت این تصاویر به قسمت پایین متن مراجعه کنید. علاوه بر این، ویدئویی از بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شده که به نمایش محتویات سومین بسته‌ ی الحاقی این عنوان بی ‌نظیر و منحصر به فرد می ‌پردازد.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر