۲۵ شهریور ۱۳۹۷
2501 بازدید

رویداد Covert Storm بازی COD: WWII معرفی شد

استودیو اسلج‌همر گیم (Sledgehammer Games)،‌ سازنده بازی Call of Duty: WWII، رویداد Covert Storm را برای این بازی معرفی کرد. رویداد Covert Storm هم ‌اکنون در دسترس است و همانند رویدادهای گذشته COD: WWII، محتویات رایگان مختلفی را به بازی اضافه کرده است. به واسطه‌ی رویداد Covert Storm، سه اسلحه‌ی جدید به Call of Duty: WWII اضافه شده است. کاربران با رساندن دیویژن کماندو به آخرین سطح ممکن، می‌توانند اسلحه AS-44 از کلاس Assault Rifle را آزاد کنند. دو سلاح دیگری که در نظر گرفته شده است، اسلحه Proto X-1 از کلاس Submachine Gun و اسلحه VMG 1927 از کلاس Lightmachine Gun نام دارد. در ادامه مشخص شده است که Camo های جدید انیمیشنی و چالش جدیدی به بازی اضافه شده است.
در این میان، یکی از تفاوت‌های رویداد Covert Storm با رویدادهای گذشته، این است که نقشه‌ی جدیدی به بازی Call of Duty: WWII اضافه نشده است. البته این مورد آن‌ چنان تعجب ‌آور نیست؛ زیرا به عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 نزدیک هستیم.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر