۲۹ بهمن ۱۳۹۷
1837 بازدید

دومین تبلیغ‌ تلویزیونی سوپر بول فیلم ترسناک و خوش ساخت Scary Stories to Tell in the Dark

کمپانی لاینزگیت چهار تیزر اختصاصی مسابقه سوپر بول فیلم Scary Stories to Tell in the Dark به تهیه کنندگی گیرمو دل تورو، را منتشر کرد.
کمپانی لاینزگیت و CBS فیلمز اولین تیزرهای رسمی فیلم Scary Stories to Tell in the Dark (داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی) را منتشر کردند که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم ترسناک مورد انتظار هستیم.
در این ۴ تبلیغ تلویزیونی اختصاصی مسابقه سوپر بول که مدت زمان هر یک حدود ۱۰ تا ۱۵ ثانیه است، شاهد اتفاقاتی برای شخصیت‌های فیلم هستیم که شخصیت‌های شیطانی فیلم به دنبال شکار افراد در خانه هستند و در هر تیزر شاهد کارهای مختلف این افراد با قربانیان نگون بخت آن‌ها هستیم.
نکته جالب دیگر این تیزرها، نام گذاری آن‌ها است که تیزر اول Big Toe، تیزر دوم Jangly Man، تیزر سوم Red Spot و تیزر چهارم Pale Lady نام دارند که در واقع نام داستان‌های کتاب آن است.
فیلم Scary Stories to Tell in the Dark برای اکران در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۹ (۱۸ مرداد ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر