۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
1416 بازدید

دابسمش لقمه شو از مهمان جنجالی برنامه علی ضیا در فرمول یک

دابسمش لقمه شو از مهمان جنجالی برنامه علی ضیا در فرمول یک
در مورد لقمه شو و عروسک گردانش جالبه بدونید که
محمد لقمانیان متولد ۱ فروردین ۱۳۶۳ در دوحه قطر، عروسک گردان است.
فارغ التحصیل لیسانس نمایش عروسکی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است او دیپلمه رشته ریاضی و فیزیک می باشد صداپیشگی رو نیز تجربه کرده و می گوید عاشق شعبده بازی است.
ورود به مجوعه کلاه قرمزی
سال ۸۹ در دانشگاه هنرهای زیبا جشنی گرفته و از خانم مریم سعادت و آقای ایرج طهماسب تا مرضیه محبوب و آزاده پورمختار همه حضور داشتند.
در آن جشن از ورودی‌های هر سال یک نماینده روی صحنه می‌ رفت و صحبت می‌کرد من به عنوان عروسکی‌ های سال ۸۲ رفتم کلی صحبت کردم،
در پایان رو به آقای طهماسب کردم و گفتم که من خیلی دوست دارم با شما کار کنم ! هم استعداد دارم و هم با اساتید زیادی کار کرده‌ ام و دلم می‌ خواهد با شما هم کار کنم بعد از تمام شدن جشن، آقای طهماسب به من گفتند : حداقل شماره‌ ات را به من بده، حالا که این صحبت‌ ها را می‌ گویی!

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر