۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
2375 بازدید

دابسمش خنده دار لقمه شو در مورد حرف های جنجالی یکی از داوران عصر جدید

دابسمش خنده دار لقمه شو در مورد حرف های جنجالی یکی از داوران عصر جدید
در مورد لقمه شو و عروسک گردانش جالبه بدونید که
محمد لقمانیان متولد ۱ فروردین ۱۳۶۳ در دوحه قطر، عروسک گردان است.
فارغ التحصیل لیسانس نمایش عروسکی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است او دیپلمه رشته ریاضی و فیزیک می باشد صداپیشگی رو نیز تجربه کرده و می گوید عاشق شعبده بازی است.
ورود به مجوعه کلاه قرمزی
سال ۸۹ در دانشگاه هنرهای زیبا جشنی گرفته و از خانم مریم سعادت و آقای ایرج طهماسب تا مرضیه محبوب و آزاده پورمختار همه حضور داشتند.
در آن جشن از ورودی‌های هر سال یک نماینده روی صحنه می‌ رفت و صحبت می‌کرد من به عنوان عروسکی‌ های سال ۸۲ رفتم کلی صحبت کردم،
در پایان رو به آقای طهماسب کردم و گفتم که من خیلی دوست دارم با شما کار کنم ! هم استعداد دارم و هم با اساتید زیادی کار کرده‌ ام و دلم می‌ خواهد با شما هم کار کنم بعد از تمام شدن جشن، آقای طهماسب به من گفتند : حداقل شماره‌ ات را به من بده، حالا که این صحبت‌ ها را می‌ گویی!
من شماره‌ ام را دادم و بعد از مدتی با دعوت و تست وارد این گروه شدم.
از فامیل دور تا صدای بچه
فعالیت او با عروسک گردانی فامیل دور در کلاه قرمزی شروع شد سپس به عروسک بچه و صدا پیشگی این عروسک هم رسید که موجب شد مردم بیشتر بشناسند.
لقمانیان تجربه حضور در شکرستان و شهر موش ها ۲ را نیز دارد.
لقمه شو
ایده ساخت عروسک لقمو از یک آهنگ دابسمش با یک عروسک دیگر شروع شد که در فضای مجازی مورد استقبال قرار گرفت بعد از این به پیشنهاد محمد بحرانی عروسک گردان جناب خان به لقمانیان طراحی منحصر بفردی برای لقمه شد.
طرح عروس لقمه توسط خانوم تیلوفر برومند تصویر سازی شد و خانوم منیر مولوی زاده آنرا با ایده از قیفانه خود محمد لقمانیان ساخت.
کودک درون و انگشتر لقمه
از مدرسه هم که مرا لقمه صدا می‌ کردند و اسم او هم که کودک درون خود من است لقمه شد ماجرای انگشتری هم که در انگشت او می‌بینید، این است که مادرم آن را به لقمه داده است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر