۳ مهر ۱۳۹۷
1574 بازدید

جان سینا در اولین تریلر جذاب فیلم ۲۰۱۸ Bumblebee

شرکت پارامونت پیکچرز اولین تریلر فیلم مورد انتظار بامبل بی (Bumblebee) با بازی هیلی استاینفلد، را منتشر کرد.
در این تریلر شاهد لحن نسبتا متفاوت فیلم با پنج قسمت قبلی فیلم Transformers یا همان تبدیل شوندگان به کارگردانی مایکل بی هستیم و به ‌جای صحنه‌های شلوغ و انفجارهای بزرگ، شاهد تمرکز آن روی دوستی شخصیت اصلی داستان که یک نوجوان است، با شخصیت بامبل‌ بی هستیم. در این تریلر، چارلی واتسون با بازی هیلی استاینفلد، یک فولکس واگن زرد رنگ را پیدا و سپس شروع به تعمیر آن می‌کند که در طول آن شاهد اولین ملاقات چارلی و بامبل‌بی نیز هستیم. با اینکه ایده فیلم چندان جدید و نو نیست؛ اما به نظر می‌رسد که هدف بامبل‌ بی به‌ جای نجات دنیا، نجات چارلی است.
علاوه بر این، در اولین تریلر فیلم Bumblebee شاهد حضور شخصیت شرور و منفی استارزکریم (Starscream) هستیم که او در اصل دست راست شخصیت مگاترون و از اعضای گروه Decepticon است که به نظر می‌رسد به یک جنگنده F-4 تبدیل شده است. همچنین در این تریلر شخصیت ایجنت برنز با بازی جان سینا نیز حضور دارد که ظاهرا شخصیت شرور و منفی انسانی فیلم است.
فیلم Bumblebee به کارگردانی تراویس نایت، برای اکران در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) برنامه‌ ریزی شده است.

ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر