۲۶ شهریور ۱۳۹۷
2970 بازدید

تصویر پس زمینه ‌ی سه ‌‌بعدی برای گوشی‌های اندرویدی

با اپلیکیشن ۴D live Wallpaper ، تصاویر سه ‌بعدی را به‌عنوان تصویر زمینه گوشیتان قرار دهید تا با هر چرخشِ، تغییر حالت صفحه‌ی اصلی موبایلتان را احساس کنید.
افزایش وضوح تصویر در دستگاه‌های کنونی، تأثیر بسیاری در ارتقاء تجربه‌ی کاربری گذاشته است. با این حال، انتخاب تصاویر زیبا و خیره‌ کننده به‌عنوان تصویر زمینه، در جلوه‌ی بیشترِ صفحه‌ نمایش نقش مهمی دارد.
امروز قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که تصاویر زمینه‌اش در سبکِ خاص و خیره‌کننده‌ای گردآوری شده‌اند.
اپلیکیشن ۴D Live Wallpaper که توسط هلکترون‌سافت توسعه یافته، تصاویر زمینه‌ را به‌ صورت چهاربعدی و با افکت عمق به نمایش درمی‌آورد. ۴D Live Wallpaper با استفاده از سنسورهای حرکتی گوشی، تحرکات دستگاه را رصد می ‌کند و به‌تناسبِ آن، عمق به تصویر می‌بخشد؛ درست مانند تابلوهای سه ‌بعدی که با تغییر زاویه‌ی دید، تصاویر موجود در آن نیز تغییر حالت می‌دهند.
طبق گفته‌ی سازنده، تصاویر آن‌ها کمتر از ۲ درصدِ باتری را استفاده می‌کند؛ با این وجود، این میزان برای افرادی که از گوشی‌های با صفحه‌نمایش AMOLED بهره می‌برند، حتی کمتر نیز می‌شود.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر