۳۰ آبان ۱۳۹۷
3334 بازدید

تریلر فصل سوم سریال A Series of Unfortunate Events

شبکه نت فلیکس با انتشار تیزری تاریخ انتشار فصل سوم و پایانی سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه اتفاقات ناگوار) را تایید و اعلام کرده است. در این تیزر کوتاه شاهد هیچ تصویر رسمی از اتفاقات فصل سوم این سریال نیستیم و در طول آن دو شخصیت کنت الاف با بازی نیل پاتریک هریس ولمونی اسنیکت با بازی پاتریک واربرتون را در حال صحبت در مورد فصل سوم و پایانی این سریال مشاهده می‌کنیم و در طول آن تصاویری از اتفاقات فصل اول و دوم سریال A Series of Unfortunate Events نیز نمایش داده می‌شود. در پایان این تیزر، شبکه Netflix اعلام کرد که فصل سوم و پایانی این سریال در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۱ دی امسال) منتشر خواهد شد.
سریال A Series of Unfortunate Events براساس رمان‌های ۱۳ جلدی به همین نام اثر دنیل هندلر ملقب به لمونی اسنیکت، تولید و ساخته می‌شود. فصل پایانی آن براساس چهار کتاب آخر آن که عبارت‌اند از کتاب The Slippery Slope (آبشار یخ‌زده)، کتاب The Grim Grotto (غار غم‌انگیز)، کتاب The Penultimate Peril (خطر ماقبل آخر) و کتاب The End (پایان)، تولید شده است؛ اتفاقات هر کتاب در دو قسمت روایت می‌شود. بدین ترتیب، فصل سوم این سریال در ۸ قسمت تولید شده است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر