۲۰ فروردین ۱۳۹۸
1938 بازدید

تریلر زیرنویس فارسی فیلم جدید و ترسناک ۲۰۱۹ The Curse of La Llorona

تریلر زیرنویس فارسی فیلم جدید و ترسناک۲۰۱۹ The Curse of La Llorona
فیلم ترسناکی از دنیای جذاب سینمایی The Conjuring
لایورونا؛ زنی گریان؛ شبحی ترسناک که میان بهشت و جهنم گیر افتاده و در سرنوشتی مهر و موم شده و شکل گرفته به دستان خودش، گرفتار شده است. اشاره به نام او نسل‌ها است که باعث ایجاد قتل‌هایی مرموز در کل جهان شده است.
لایورونا در زمان حیاتش به خاطر یک خشم ناگهانی بچه‌هایش را در رودخانه‌ای خروشان غرق می‌کند و سپس پس از گریه‌های فراوانِ ناشی از رنج‌هایش، خودش را به هم کوبش موج‌های رودخانه می‌سپارد.
حالا اشک‌های او جاودانه و مرگبار شده‌اند و هر کسی که ندای مرگ را به هنگام شب از سوی او بشنود، درگیر عذاب خواهد شد. لایورونا درون سایه‌ها می‌خزد و کودکان را طعمه خود می‌کند، تا شاید جایگزین بچه‌های از دست رفته خودش شوند. با اینکه اکنون قرن‌ها از روی دادن حادثه لایورونا گذشته است، اما او حالا حریص‌تر از گذشته شده است و وحشتناک‌تر از قبل شکار می‌کند.
این فیلم در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر