۲۴ فروردین ۱۳۹۸
470 بازدید

تریلر زیرنویس فارسی فیلم جدید جنگ ستارگان ظهور اسکای واکر ۲۰۱۹

تریلر زیرنویس فارسی فیلم جدید جنگ ستارگان ظهور اسکای واکر ۲۰۱۹
در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم فوق العاده مورد انتظار بودیم و در پایان تریلر مشخص شد که قسمت نهم فیلم جنگ ستارگان قرار است با نام Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر) به روی پرده‌های سینما برود. همچنین در پایان تریلر شاهد صدای خنده دارث سیدیوس ملقب به امپراطور پالپاتین نیز بودیم که ظاهرا خبر از حضور غافلگیر کننده این شخصیت در فیلم می‌دهد. تریلر با حضور ری در بیابان آغاز می‌شود که شمشیر نوری خود را در دست دارد و در ادامه صدای لوک قابل شنیدن است.
فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker به کارگردانی جی جی آبرامز، برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر