۲۶ فروردین ۱۳۹۸
1508 بازدید

تریلر زمان عرضه بازی زامبی محور World War Z

در این بازی که با الهام از فیلم هالیوودی ای با همین عنوان ساخته شده به کشتار دسته جمعی زامبی ها با انواع اسلحه های سبک و سنگین خواهید پرداخت.
این بازی دارای چهار نقشه است که شامل توکیو، نیویورک، موسکو و اورشلیم می‌شود. عنوان بالا را می‌توانید به‌ طور تک نفره (با شبکه) و یا به‌ صورت چند نفره‌ با دوستانتان انجام دهید. برای تجربه‌ی World War Z با دوستانتان می‌توانید یکی از حالت‌های بازیکن با بازیکن و یا بازیکن با زامبی را انتخاب نمایید. به هرحال شما شش مود مختلف برای تجربه‌ی این بازی دارید و دست شما کاملا برای انتخاب حالت مورد علاقه ‌تان باز است.
این بازی در روز سه شنبه ۲۷ فروردین ماه ۹۸ منتشر می شود.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر