۳۰ دی ۱۳۹۷
973 بازدید

تریلر داستانی جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

در این ویدئو که آن را مشاهده کنید، جزئیات از بین بردن همه‌چیز توسط رایدن پس از کشتن Shinnok و نابودی تعادل تاریخی این سری است. کرونیکا (Kronika)، نگهدارنده‌ی زمان، کسی که از هدف‌های دفاعی Earthrealm به منظور نظم دادن به جهان خسته شده است، همانند ویژگی‌های خاص سری Mortal Kombat و به طرز وحشیانه‌ای در این ویدئو به مبارزه می‌پردازد.
شما در این ویدئو، رایدن چشم سرخ را می‌بینید که به شکل وحشیانه‌ای با Shinnok مبارزه می‌کند و سرش را از جا می‌کند؛ در حقیقت همان رایدنی که از گذشته به یاد دارید. مدت کوتاهی پس از اینکه رایدن از آن منطقه دور می‌شود، قطرات باران به شکل آهسته‌ای شروع به باریدن می‌کند در حالی که کرونیکا آرام در حال قدم بر داشتن است. هنوز جزئیات زیادی از این شخصیت در دست نداریم اما انتظار می‌رود که هر چه که به روز عرضه‌ی این بازی نزدیک‌تر شویم، شاهد منتشر شدن اطلاعات بیشتری از آن باشیم.
بازی موردانتظار Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر