۲۷ شهریور ۱۳۹۷
2115 بازدید

تریلر جدید فیفا ۱۹ با محوریت سیستم کنترل توپ Active Touch

در حالی که بازی فیفا ۱۹ قرار است در تاریخ ۶ مهر (۲۸ سپتامبر) رسما منتشر شود، الکترونیک آرتز از تریلرهای گوناگونی از مهارت ها و پیشرفت های گبم پلی درون بازی پرده برداشته است مثل این تریلر که روی سیستمی به نام Active Touch تمرکز دارد؛ سیستمی که مربوط به نحوه کنترل و حفظ توپ است و باعث می‌شود تا کنترل توپ توسط بازیکنان، طبیعی‌ تر و روان ‌تر از قبل شود.
بازی فیفا ۱۹ قرار است تغییرات و ویژگی‌های جدیدی چه از حیث گیم ‌پلی و چه از حیث محتویات در مقایسه با نسخه قبلی داشته باشد. برای مثال در این نسخه قرار است شاهد اضافه شدن بخش لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا برای اولین بار باشیم. این مسابقات جدا از بخش مستقلی که خواهند داشت، روی حالت‌ هایی مثل آلتیمیت تیم و حتی Career هم تاثیر خواهند گذاشت.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر