۱۷ بهمن ۱۳۹۷
1933 بازدید

تریلری از مرحله ی برفی اسنوبایک‌ بازی PUBG

به تازگی نقشه برفی Vikendi در کنار بسته Survivor Pass به نسخه‌ های کنسولی بازی PUBG اضافه شده است.
این نقشه‌ ی برفی برای کسانی که روی کنسول بازی PlayerUnknowns Battlegrounds را تجربه می‌کنند می‌تواند یک حال و هوای جدید را به وجود آورد و آن‌ها را از نقشه ‌های بیابانی، جزیره‌ ای و جنگلی که پیش ‌تر به آن عادت کرده و با آن بازی کرده‌اند، دور کند. درست همانند نسخه ‌ی پی سی، نقشه‌ی Vikendi دارای ابعاد شِش در شِش است که در آن شاهد وجود وسایل قابل حرکتی مانند اسنوموبیل، اسلحه ‌ی مخصوص این نقشه به نام G36C و ویژگی جذاب و بسیار مهم «جا ماندن ردپا روی برف» هستیم که می ‌تواند کمک بسیاری به بازیکنان برای پیدا کردن مکان رقیبان کند.
جالب است بدانید که به تازگی تعداد بازیکنان همزمان بازی پابجی در هر سه نسخه‌ی خود، از مرز یک میلیون نفر عبور کرد و در خبری دیگر نیز داریم که این بازی از مرز ۲۰۰ میلیون بار دانلود عبور کرده.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر