۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
1613 بازدید

تبلیغ خلاقانه کامیون های ولوو با حضور فرانکی

ولوو برای تبلیغ کامیونهای سری FM خود از هنرمند عضلانی معروف بلژیکی یعنی ژان کلود ون دام (همان فرانکی معروف) کمک گرفته است.
ولوو در این کامیون‌ها از یک سیستم جدید فرمان پویا برای رانندگی آسان‌تر بهره می‌برد. برای نشان دادن عملکرد آرام سیستم فرمان، ون دام بین دو کامیون ایستاده و هر کدام از پاهای وی روی آینه یکی از کامیون‌ها قرار دارد. کامیونها به آرامی رو به عقب حرکت می کنند و از هم دور می‌شوند تا پاهای ون دام به اندازه ۱۸۰ درجه باز شوند.
در این فیلم در ابتدا چهره او را از نمای نزدیک و با چشمان بسته می بینیم که روی تصویر می گوید: «من در زندگی بالا و پایین زیاد داشته‌ام. از جاده‌های ناهموار گذشته ام و بادهای شدید را تحمل کرده‌ام. این‌ها از من همان چیزی را ساخته که امروز هستم» و پس از آن دوربین به سمت عقب حرکت می کند و او را ایستاده در بین دو کامیون می بینیم.
در این تبلیغ فرانکی ۵۳ سال داشت و برای سال ۲۰۱۳ است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر