۲۲ اسفند ۱۳۹۷
1520 بازدید

تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Captain Marvel با نام Connection

فیلم Captain Marvel به عنوان جدیدترین اثر سینمایی مارول، رکورد بیشترین فروش اولیه در سراسر دنیا بین آثاری با محوریت زنان را به دست آورد.
فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) توانسته است در آغاز اکران خود به فروش عظیمی دست پیدا کند؛ فروشی معادل ۱۵۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۴۵۵ میلیون دلار در سراسر دنیا.
استقبال عظیم طرفداران از فیلم باعث شده است کاپیتان مارول رکورد بیشترین فروش آغازین فیلم‌هایی با محوریت زنان را به دست آورد (رکورد قبلی متعلق به فیلم Beauty and the Beast با فروش اولیه ۳۵۷ میلیون دلار بود). همچنین کاپیتان مارول با این میزان استقبال، دومین فیلم کمیکی تاریخ از نظر فروش اولیه می‌شود و بعد از فیلم Avengers: Infinity War با افتتاحیه ۶۴۰.۵ میلیون دلاری قرار می‌گیرد. در مجموع هم جدیدترین اثر مارول جایگاه ششم را بین تمام افتتاحیه‌های سینمایی در مجموع فروش آمریکا و سایر کشورها به دست آورده است و فروش جهانی فیلم بدون در نظر گرفتن آمریکا هم با ۳۰۲ میلیون دلار، رتبه پنجم را به آن اختصاص می‌دهد (بالاتر از فیلم Star Wars: The Force Awakens با فروش ۲۸۱ میلیون دلار).
کاپیتان مارول به عنوان اولین فیلم کمیکی کمپانی والت دیزنی و مارول با حضور شخصیت اول زن، در آمریکای شمالی از رقیب خود فیلم Wonder Woman، برگرفته از کمیک‌های کمپانی دی سی که ۱۰۳ میلیون دلار فروش افتتاحیه داشت جلو زده است و به صورت کلی هم بدون در نظر گرفتن نرخ تورم، رتبه هفتم را بین فروش اولیه فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) در آمریکا از آن خود کرده است؛ بعد از سه نسخه Avengers و فیلم‌های Captain America، Black Panther و Iron Man 3. طبق همین آمار، کاپیتان مارول بعد از Black Panther دومین فروش افتتاحیه را بین فیلم‌های مارول با حضور یک کاراکتر جدید به دست آورده است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر