۲۶ شهریور ۱۳۹۷
2060 بازدید

تبلیغی فوق العاده از طرح انقلابی مرسدس بنز ویژن اوربانتیک

مرسدس بنز از پلت‌ فرم خودران و مفهومی ویژن اوربانتیک رونمایی کرده است که همراه با پیشرانه‌ی تمام برقی، می‌تواند انقلابی در صنعت حمل‌ونقل کالا و افراد در شهرهای آینده باشد.
مرسدس بنز ونز (Mercedes-Benz Vans) از خودروی مفهومی جدیدی در زمینه حمل‌ونقل خودران رونمایی کرد که شاید نقطه اتصال بین خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری باشد. مدل خودران و مفهومی مرسدس بنز ویژن اوربانتیک (vision Urbanetic) از پلت ‌فرم رانندگی مستقل و تمام برقی بهره می‌برد؛ خودروی برقی ویژن اوربانتیک می‌تواند برای حمل ‌ونقل محموله و کالا مورد استفاده قرار بگیرد یا این‌که به تنهایی، ماژول حمل مسافر باشد. این ماژول‌ها برقی (مجهز به باتری) هستند و بدون صدا و آلودگی عمل می‌کنند؛ آن‌ها قادر هستند که به عنوان وسایل نقلیه هوشمند در سیستم حمل ‌ونقل شهری خدمت کنند.
آن ‌طور که در نشست مطبوعاتی مرسدس بنز آمده است، خودروی خودران ویژن اوربانتیک جدایی بین حمل‌ونقل افراد و کالا را از بین می‌برد. مرسدس بنز ادعا می‌کند که این خودروی مفهومی در زمینه تحرک خودران می‌تواند نیازهای شهرها، کسب و کار، شهروندان و مسافران را به طور یکسان انجام دهد. در نتیجه می‌تواند افراد و کالاهای بیش‌تری را با وسایل نقلیه کمتر حمل کند؛ استفاده از خودروی خودران مرسدس بنز ویژن اوربانتیک موجب کاهش جریان ترافیک، تقویت زیرساخت‌های داخلی شهر و بهبود کیفیت زندگی شهری می‌شود.
مرسدس بنز ویژن اوربانتیک بر اساس شاسی متعلق به پلت‌فرم خودران و الکتریکی همراه با قابلیت سازگاری با انواع مختلف بدنه ساخته شده است؛ می‌توان خودروی خودران ویژن اوربانتیک را به عنوان خودرویی با شخصیت دوگانه قلمداد کرد. این وسیله نقلیه در حالت سواری تا ۱۲ مسافر و در حالت ون (خودروی تجاری) تا ۱۰ پلت EPAL را می‌تواند حمل کند.
کی از نکات قابل توجه در طراحی خودروی مفهومی مرسدس بنز ویژن اورباتیک، طول آن است؛ با توجه به این‌که طول کلی وسیله نقلیه ۵.۱۴ متر و محموله بار دارای فاصله ۳.۷ متر است، چنین طراحی بسیار مناسب به نظر می‌رسد. همچنین ویژن اورباتیک دارای ۱۰ متر مکعب حجم محموله و یک طبقه بار متغیر است. عدم وجود کابین راننده به لطف بهره‌گیری از فناوری خودروی خودران، در به حداکثر رساندن حجم مسافر و محموله نقش مهمی ایفا می‌کند.
پلت‌فرم رانندگی مستقل (خودران) مرسدس بنز ویژن اوربانتیک می‌تواند ماژول‌ها را به طور خودکار یا دستی تغییر دهد؛ به همین دلیل فرآیند تعویض خودکار ماژول‌ها در زمانی حدود چند دقیقه انجام می‌شود. از آن‌جا که شاسی شامل تمام عملکردهای رانندگی است، می ‌تواند بدون حمل بدنه متصل به محل کار بعدی نقل مکان کند.
در نهایت، خودروی خودران مرسدس بنز ویژن اوربانتیک شامل زیرساخت فناوری اطلاعات (IT) است، که عرضه و تقاضا را از یک منطقه تعریف شده و به صورت آنی تحلیل می‌کند. به لطف شبکه کامل و کنترل هوشمند، سیستم هوشمند ویژن اوربانتیک همچنین می‌تواند از نیازهای فعلی یاد بگیرد؛ بنابراین قادر به پیش‌بینی و واکنش به نیازهای آینده خواهد بود. به عنوان مثال می‌تواند تقاضای افراد ساکن در مناطق خاص را جمع‌آوری کرده و وسایل نقلیه مورد نیاز برای تضمین تقاضای آنان را به منطقه ارسال کند.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر