۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
1329 بازدید

بازی گیم جدید از تریلر معرفی شخصیت جدید بازی Call of Duty Black Ops 4

بازی گیم جدید از تریلر معرفی شخصیت جدید بازی Call of Duty Black Ops 4
در این تریلر شاهد معرفی شخصیت جدیدی به نام Spectre هستیم که سابقا در Call of Duty: Black Ops 3 حضور داشت. از ویژگی‌های این شخصیت می‌توان استفاده از شمشیر کاتانا، حرکات سریع و قابلیت دیدن دشمنان پس از استفاده از بمب دودزا را نام برد. در بخش Blackout شاهد اضافه شدن Spectre به عنوان اسکین، شخصیت‌های جدید، حالت‌های Bounty Hunter، Prop Hunt و Zombie Gauntlets، سلاح‌های Ballistic Knife، Tigershark LMG و Nifo’oti Club و برخی جزئیات دیگر هستیم.
در این به‌روزرسانی سه نقشه‌ی جدید به بازی اضافه می‌شوند. Artifact صخره‌ها، پرتگاه‌ها و مسیرهایی تنگ و باریک دارد. Masquerade شهری بزرگ با خیابان‌های وسیع و مملو از تزئینات جشنواره است که به عنوان سپر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و WMD که در Call of Duty: Black ops حضور داشت، به بازی افزوده می‌شوند. در تغییرات جدید Blackout که Wetworks نام دارد، سد موجود در این نقشه شکسته می‌شود و با به زیر آب رفتن همه‌ی مناطق، عبور از آن‌ها تنها از طریق قایق و هلیکوپتر امکان‌ پذیر است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر