۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
1420 بازدید

بازی گیم جدید از تریلر سینمایی نسخه واقعیت افزوده بازی Minecraft AR

بازی گیم جدید از تریلر سینمایی نسخه واقعیت افزوده بازی Minecraft AR
این کمپانی بزرگ یک تیزر منتشر کرده که نسخه‌ی واقعیت افزوده (Augmented Reality) بازی Minecraft را برای موبایل نشان می‌دهد و هرکسی که آن‌ را تماشا کند احتمالا به‌یاد بازی Pokemon Go می‌افتد.
اطلاعات بیشتر در مورد بازی در تاریخ ۱۷ ماه مه (۲۷ اردیبهشت ماه) منتشر خواهد شد.
اگرچه هنوز اطلاعاتی در مورد بازی Minecraft AR منتشر نشده، اما با تماشای ویدیو می‌توان برخی موارد را حدس زد. همان‌طور که پیش‌تر بازی Pokemon Go منتشر شد و توانست با استفاده از پتانسیل و قدرتی که بازی Pokemon داشت، آن را روی موبایل آورد و با تکنولوژی واقعیت افزوده ترکیب کند و در نهایت به یک نتیجه‌ی بسیار خوب منتهی شود، ظاهرا مایکروسافت نیز قصد همین کار را برای بازی محبوب Minecraft دارد. در بازی Pokemon Go ما شاهد پیدا کردن، گرفتن و مبارزه کردن با موجودات داخل این اثر بودیم. اما احتمالی که در مورد نسخه واقعیت افزوده بازی ماینکرفت می‌توان داد این است که شاهد ساخت و ساز در فضای واقعی باشیم؛ احتمالی که باتوجه به ماهیت بازی، بسیار نزدیک به واقعیت است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر