۳۱ فروردین ۱۳۹۸
868 بازدید

اولین تبلیغ تلویزیونی فیلم ۲۰۱۹ Dark Phoenix

اولین تیزر تریلر جذاب از سری فیلم های X-Men با نام Dark Phoenix 2019
فیلم Dark Phoenix (دارک فینیکس) قرار است آخرین قسمت از مجموعه فعلی X-Men (ایکس من) باشد و پس از آن شاهد ریبوت این مجموعه توسط مارول استودیو خواهیم بود.
نشان می‌دهد جین گری در حال لذت بردن از قدرت دارک فینیکس است و همچنین این تیزر کوتاه بار دیگر تاکید می‌کند که هر قهرمان دارای یک بخش تاریک نیز است. در طول این ویدیو شاهد رویارویی مگنیتو با جین گری نیز هستیم که این تصاویر احتمالا پیش از اتفاقات صحنه قطار است. مگنیتو درواقع به‌دنبال متوقف کردن جین گری است و به همین منظور گروهی از میتونت‌ها از جمله بیست (Beast) را با خود همراه خواهد کرد که هنوز مشخص نیست اگزایور نیز با آن مخالف است یا قرار است مگنیتو را همراهی کند.
فیلم Dark Phoenix به کارگردانی سیمون کینبرگ، برای اکران در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۷ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

    ویزیو - سرویس اشتراک ویدیو

    ویزیو یک ابزار ساده و قدرتمند برای ساخت کلیپ و اشتراک ویدیو کلیپ در بستر وب و گوشی های موبایلی از جمله اندروید و آیفون میباشد، شما میتوانید به سادگی برای هزاران فارسی زبان در سرتاسر جهان ویدیو بسازید و نمایش دهید، به راحتی ویدیو بلاگ خود را مدیریت کنید و داستان های ویدیویی خود را به پخش کنید، ما دسته بندی های مختلفی را در نظر گرفته ایم تا شما سریع تر به آنچه نیاز دارید دست یابید، دانلود کلیپ های جدید و اشتراک آن با دوستان در ساده ترین فضای ویدیوی فارسی زبان

    مسئولیت محتوای ویدئوها با منتشرکننده است و سایت ویزیو مسئولیتی در قبال آن ندارد.

    ویزیو | درباره ویزیو | قوانین و مقرارت | پرسش و پاسخ | تبلیغات | تماس باما

    اینستاگرام . فیسبوک . گوگل پلاس . توییتر